Katalog stron

Strony informatyczne

Psychoterapia gdańsk

Już dzisiaj skorzystaj z najlepszej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są wielkim doświadczeniem. Dzięki dużej wiedzy, jak także doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) a także dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Dodatkowo pragnąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śliczny uśmiech to pragnienie każdej Pani i Pana. Dlatego też należy dbać o uzębienie codziennie. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinno się dbać o zęby codziennie i już jako dziecko. Musimy nadmienić, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto dbać o zęby, żeby wizyta u dentysty polegała jedynie na przeglądzie. Zachęcamy najmłodszych i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • Depresja Test

  Jednym z najbardziej poważnych problemów dzisiejszych czasów jest to, iż bardzo wielu ludzi choruje na depresję. Nawet się mówi, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to także bardzo dużo atutów - zatem znakomitą większość chorób można przezwyciężyć. Nie inaczej jest, jeśli wchodzi w grę depresja. Wystarczy pójść do psychiatry, który w trakcie swojej działalności leczył bardzo wielu ludzi, a więc zapewne posiada spore umiejętności i potrzebne doświadczenie. Jak zatem można zauważyć, depresja jak najbardziej może zostać uleczona. Trzeba jednakże starać się o to.

  data: 09.03.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać specyficzną grupę zawodową tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Współpracujemy z artystami kształtującymi swoje zdolności zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego działania we współczesnym świecie zdolnych artystów w różnym wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 14.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Terapia par Warszawa Serwis o psychoterapii par oferowanej w Warszawie. Na stronie CentrumPar.pl możecie przeczytać o tym, w jakich sytuacjach terapia małżeńska jest skuteczna i kto może z niej dobrze skorzystać; można dowiedzieć się o stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Psychoterapia par skierowana jest szczególnie dla związków przeżywających poważne trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad związkiem szukają dróg jej wzrostu i większej satysfakcji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

 • Internetowa poradnia psychologiczna

  Poszukujesz dobrego fachowca, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoja pociecha potrzebuje porady logopedy? Zatem powinieneś wejść na przedstawianą tu witrynę, na której swoją propozycję prezentuje internetowa poradnia psychologiczna. Wykonuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z fachowych porad psychologa można skorzystać również w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawianej tu poradni psychologicznej. Szczególnie te osoby, które są obywatelami grodu Wałbrzych lub okolicznych miejscowości i które jednocześnie szukają takich fachowców jak logopeda lub psycholog. W ofercie jest także pomoc psychologiczna online .

  data: 23.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny